آخرین مطالب
 • امام صادق علیه السلام فرمود: هر كس دوست دارد از اصحاب قائم باشد، بايد انتظار بكشد با پرهيزكاري و اخلاق نيك رفتار نمايد در حالي كه منتظر باشد (مكيال المكارم ج2ص151)
 • امام صادق علیه السلام فرمود: « مردم امام خود را نيابند . امام در موسم حج حاضر شود و آنها او را مي‌بيند ولي آنها او را نمي‌بينند.» (كتاب كافي ج2 ص 146)
 • امام عسكری علیه السلام فرمود: «شيعيان ما در يك غم و اندوه دائم به سر مي‌برند تا زماني كه فرزندم كه پيامبر اسلام نويد ظهورش را داده ظاهر شود.» (روزگار رهايي ص392)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « در آخر الزمان براي مردم روزگاري مي‌رسد كه تنها همّ و غمشان شكم آنها و شرف آنها تجملات زندگي و قبله ‌آنها زنهايشان مي‌شوند.» (روزگار رهايي ص 702)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود : « در آخر الزمان قرآن با ني و لحن و غنا خوانده مي‌شود بدون اينكه به هنگام تلاوت با خوف و خشيت پروردگار همراه باشد.» (روزگار رهايي ص797)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « او (قائم) هنگامي ظاهر مي‌شود كه كسي كه امر به معروف كند خوار شود ، و كسي كه مرتكب گناه شود مورد ستايش قرار گيرد.» (روزگار رهايي ص716)
 • امام كاظم علیه السلام فرمود: «تحقيقاً كه امر غيبت يك آزمايشي است از جانب خداي عزوجل كه خلقش را به وسيله آن آزمايش كند.» (روزگار رهايي ص 143)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) مرد را به خاطر پوشيده نگه داشتن همسرش سرزنش ميكنند.» (روزگار رهايي ص 743)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) آلات لهو و لعب در رهگذر مردم آشكارا به كار گرفته مي‌شود، مردم عبور مي‌كنند و كسي جرأت نمي كند از آن جلوگيري كند.» (روزگار رهايي ص 803)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « (از علائم آخرالزمان) هنگامي است كه زنها جامه مردان را بپوشند و پوشش حيا از آنها گرفته شود.» (روزگار رهايي ص 75)
 • امام باقر علیه السلام فرمود: « هرگز هرگز فرج حاصل نشود تا آنكه به سختي غربال شويد تا ناخالصان بروند و خالصان باقي بمانند.» (الغيبه ص 206)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « در انتظار فرج (قائم) باشيد و از رحمت خدا نا اميد نباشيد. » (الخصال ص 616)
 • امام صادق علیه السلام فرمود:‌ « به خدا سوگند من اگر او (مهدی) را درك مي‌كردم جانم را براي حضرت صاحب الامر فدا مي‌كردم. » (روزگار رهايي ص 425)
دانلود احادیث مهدوی
شگفتیهای عصر ظهور

نظر سنجی

کدام قسمت سایت بیشتر مورد استفاده شما قرار گرفت؟
حکمتی از قرآن
شگفتیهای عصر ظهور
معرفت نسبت به امام معصوم
رافت و مهربانی امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف
وظایف شیعیان در زمان غیبت
مطالب خواندنی
پرسش و پاسخ

آمار بازدیدکنندگان

طرح اهدای کتب مهدوی

بیاییم  دوستان و اطرافیان خود را  با امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف آشتی دهیم.....

دوست بزرگوار"

انتشارات یاران مهدی 4 کتاب  در زمینه مهدویت را که در سطح کشور از کتب پرفروش مهدوی می باشد خدمت شما معرفی می نماید . این کتب با تخفیف ویژه در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد تا با نشر معارف مهدوی و آشنایی مردم با خصوصیات و خلقیات امام عصر و ویژگیهای پس از ظهور حضرت، گامی در جهت تعجیل در ظهور آن امام مظلوم برداریم.

1- نور مهدویت در دل شب‌های ظلمانی کویر​

کتاب «نور مهدویت در دل شب‌های ظلمانی کویر» بعد از سال­ها انتظار منتشر و رونمایی شد. این کتاب که به قلم شیوای عباس استادآقایی از محققین مهدوی کشور نوشته‌شده مناظره­ای بسیار جذاب و خواندنی با یک عالم وهابی است. مؤلف در این کتاب با استعانت از آیات قرآنی و از بعد عقلی مذهب تشیع را اثبات نموده است.

مطالب این کتاب پاسخ­های مستندی است به یک عالم وهابی که خود از اساتید دانشگاه الازهر مصر است و مؤلف با استدلال به آیات قرآنی (نه روایت و حدیث) موجب راهیابی ایشان به مذهب تشیع شده است. همچنین به مسئله مهدویت از دیدگاه فرقین نیز پرداخته و به خوبی دین و مذهب حقیقی را دینی باصفا و با عشق به معبود معرفی نموده است.

 

این کتاب را انتشارات یاران مهدی  در 3000 نسخه به چاپ رسانده است.

برای دریافت هر یک از کتب فوق می­توانید کلمه مهدویت را به سامانه 30006000700020 و یا شماره 09133620432 ارسال فرمایید تا با تخفیف ویژه دریافت نمایید.

امید که با مطالعه این کتاب ارزشمند شناخت بیشتری نسبت به حقایق دینی و مذهبی پیدا کنیم و بتوانیم با کسب اطلاعات درست و کامل در مواجهه با کسانی که از حقیقت دورند، آن­ها را به سمت راه درست و حقیقت واقعی رهنمون شویم.

پشت جلد کتاب 50000 تومان و هزینه ارسال رایگان

 

2- کتاب از ظهور جهان تا جهان پس از ظهور حضرت ولیعصر

خداوند متعال پيش از آفرينش مخلوقات، گنجينه‌ها و حقايقي را آفريد تا براي همه موجودات به ويژه انسان، سرمايه و وسيله ارتباط، كانون و مهبط وحي، مصدر كائنات، خورشيد ملكوت و تبلور صفات الهي در آفرينش باشند؛ سرمايه‌اي كه با پرتو و شعاعي از نور خورشيد اين حقايق تمام موجودات در عالم كون و مكان، وجود و حيات و بقا يافته و تا ابد به سوي كمال به پيش مي‌روند.

پروردگار متعال انسان را از عصاره و ملكوت اشيا كه شعاع نيّري از خورشيد ملكوت اهل بيت علیها السلام است، به وجود آورد و آن روح با عظمتي را كه به خود نسبت مي‌دهد، در او دميد. همچنين تمام موجودات را در مسير منافع او به تسخير وي درآورد و او را به عنوان خليفه و وارث خويش بر روي زمين قرار داد و رهبري و هدايتش را به دست با كفايت اين هاديان نور و رسالت پيشگان حق و حقيقت قرار داد.

در زمان كنوني عالم ملك و ملكوت هستي به دست يداللهي حضرت وليعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف مي‌باشد كه وقتي به امر حق ظهور كند، با انقلاب فرهنگي خويش مردم جهان را به اصل توحيد و يگانه‌پرستي، صلح و آرامش، برادري و برابري و عدل و عدالت‌پروري دعوت مي‌كند. همچنين پيروان مذاهب و اديان مختلف را به توحيد و يگانه‌پرستي دعوت نموده و با كتاب آسماني(اصلي و تحريف نشده)خودشان با آنها احتجاج مي‌كند.

آن حضرت همچون پدري دلسوز و مهربان با‌ آرامش و نوازش خاصي مردم را از خواب غفلت و دلمردگي بيدار مي‌كند و با روح الهي و انفاس قدسيه خويش حياتي دوباره به آنها مي‌بخشد. وقتي مردم به حقيقت آلودگيهاي جسمي و روحي خود و عقب ماندگيشان كاملاً آگاه شدند، اميال و خواسته‌هاي شيطاني و نفساني را از درون خويش زدوده و دست نياز به سوي آن حضرت دراز مي‌كنند و داروي شفابخش خود را از اوطلب مي‌نمايند. ايشان نيز با دست يداللهي و ولايت خويش، عقل آنها را كامل مي‌سازد و قواي تحليل رفته‌شان را بازگردانده و به سنين جواني مي‌رسند.

در نتيجه همه مردم به اصل فطرت خويش بازگشته و يگانه پرست و موحد مي‌شوند و همگي در ظل عنايت حضرت باريتعالي و ولايت اهل بيت علیها السلام قرار گرفته و در اين صورت است كه جهان به عالمي از ملكوت و بهشت صغري مبدل مي‌گردد.

در دولت كريمه آن حضرت، آسمان بركاتش را فرو مي‌فرستد، زمين روييدني‌هايش را خارج مي‌كند، درندگان با حيوانات اهلي سازش مي‌كنند، گنجهاي نهفته مادي معنوي آشكار مي‌شود، جهان سبز و خرم و مردم داراي زندگي مرفه خواهند شد كه خوراكيهاي مختلف در آن فراهم است، بيماري و ويروس از جهان رخت برمي‌بندد، حيوانات مضر و حرام گوشت از روي زمين محو مي‌شوند، مردم با طي الارض و طي السماء(در يك به چشم به هم زدن به هر جايي از زمين يا كرات آسماني رفتن) رفت و آمد مي‌نمايند، بيماري از افراد زدوده شده و ... هزاران هزار نعمت آسماني و زميني ديگر !!

همچنين اهل بيت علیها السلام رجعت (بازگشت) نموده و هر يك دهها هزار سال حكومت مي‌كنند. مؤمنين نيز رجعت مي‌كنند و به زندگي در دنياي بهشتي ادامه مي‌دهند و لذا عمر بشر ميليون‌ها سال شده و تمام و كمال در ظل عنايت و پرورش اين خورشيدهاي ملكوتي زندگي خواهند كرد و به سير الي الله ادامه مي‌دهند.

پشت جلد کتاب 25000 تومان با تخفیف ویژه و هزینه ارسال رایگان

 

3-کتاب اسرار آفرینش اهلبیت

اين كتاب مجموعه‌اي از اسرار و حقايق قرآن و اهل بيت علیها السلام است كه با طرح جلدي زيبا امام را واسطه فيض معرفي مي‌نمايد . اين كتاب يكي از پر فروش‌ترين كتب مهدويت در سطح كشور مي‌باشد كه تاكنون 18 مرتبه به چاپ رسيده است!!!

* چرا فاطمه سلام الله علیه فاطمه ناميده شد؟

* آيا مي‌دانيد اولين مخلوق خدا كيست؟

* آيا مي‌دانيد ليله القدر فاطمه سلام الله علیه است؟

* آيا ميدانيد منظور از اقامه نماز، ولايت اهل بيت علیها السلام است؟

* آيا مي‌دانيد امام خالق همه موجودات در يك چشم به هم زدن مي‌باشد؟

* آيا اسرار تابوت سكينه را كه بر امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف آشكار مي‌شود مي‌دانيد؟

* آيا مي‌دانيد جبرئيل اولين كسي است كه با امام عصرعجل الله تعالی فرجه الشریف بيعت مي‌كند؟

* آيا مي‌دانيد چگونه شيطان در زمان ظهور توسط آن حضرت نابود مي‌شود؟

* چگونه يك فرد گناهكار مي‌تواند خود را جزء اصحاب امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار دهد؟

* آيا مي‌دانيد نشانه‌هاي ظهور چون دانه‌ها‌ي تسبيح يكي پس از ديگري فرو مي‌ريزد؟

* آيا چگونگي نزول حضرت عيسي از آسمان و اقتداي او به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را مي‌دانيد؟

* آيا چگونگي بازگشت اهل بيت علیها السلام و حكومت چندين هزار ساله هر يك از آنها را مي‌دانيد ؟

* آيا مي‌دانيد در آن زمان تمام ضعف‌ها و بيماري‌ها از بين مي‌روند و مردم همه سالم و قوي مي‌شوند؟

* آيا مي‌دانيد در آن عصر با بركت گنجهاي زمين بر آن حضرت آشكار مي‌شود و همه مردم ثروتمند مي‌گردند؟

* آيا مي‌دانيد در دوران ظهور، جن و ملائكه بر مردم آشكار شده و مردم قدرت طي الارض و طي السماء خواهند داشت؟

* آيا مي‌دانيد در زمان ظهور تمام امور آن امام عزيز همراه با معجزه خواهد بود و هيچ قدرتي توان مقابله با آن را نخواهد داشت؟

پشت جلد کتاب 50000 تومان با تخفیف وبژه و هزینه ارسال رایگان

 

4- کتاب آن عشق جاودانه

اين كتاب، پيرامون عشق حضرت يوسف و زليخا و سرانجام شيرين آن است. عشقي كه حقيقي و الهي است اما جلوه و رنگ ظاهري و دنيوي دارد.

اين داستان از شيرين‌ترين و آموزنده‌ترين داستان‌هاي قرآني است كه مي‌تواند چگونگي عشق ورزيدن به خداي يكتا و اهل بيت علیها السلام، را به ما بياموزد.

هدف از نگارش كتاب«آن عشق جاودانه» (كه اكنون چاپ دهم آن موجود است) بيان داستان يوسف و زليخا نبوده بلكه نويسنده با شيوه‌اي نوين آن را با خورشيد عالمتاب زمان، يوسف زهرا سلام الله علیه ، وجود مقدس حضرت وليعصرعجل الله تعالی فرجه الشریف تطبيق نموده است و جلوه‌هاي داستان يوسف و زليخا را نمونه‌اي آموزنده براي مردم زمان كنوني بيان كرده است.

عشق زليخا به يوسف بسيار زيبا و مثال زدني است؛ چرا كه او براي رسيدن به يوسف از همه چيز خود گذشت. ما نيز بايد در راه رسيدن به يوسف زهرا سلام الله علیه، از همه چيز خود بگذريم؛ اما نه فقط براي رسيدن به جمال او بلكه براي پيوند روحي و معنوي با تك گل زيباي هستي؛ مهدي موعود

پشت جلد این کتاب 15000 تومان با تخفیف ویژه و هزینه ارسال رایگان

 

5- کتاب خودسازی در محضر امیر عالمیان مهدی موعود

موضوعات این کتاب: سیر بینهایت روح انسان در عالم ملکوت، تهذیب اعتقادی، شناخت قدرت انسان در سیر و سلوک، نتیجه عبودیت و بندگی و هدف از آفرینش ، عشق به پروردگار و فنای در عشق

پشت جلد کتاب 15000 تومان با تخفیف ویژه و هزینه ارسال رایگان

 


دوستان بزگوار، برای شرکت در این طرح "اهدای کتب مهدویت" عبارت "کتب مهدویت" را به سامانه 30006000700020  پیامک کنید تا با شما تماس بگیریم و یا با شماره 09133620432 تماس بگیرید.

برای ظهورش دعا کنیم حتی یک دعا هم در آمدنش اثر دارد....

شما اینجا هستید