آخرین مطالب
 • امام صادق علیه السلام فرمود: هر كس دوست دارد از اصحاب قائم باشد، بايد انتظار بكشد با پرهيزكاري و اخلاق نيك رفتار نمايد در حالي كه منتظر باشد (مكيال المكارم ج2ص151)
 • امام صادق علیه السلام فرمود: « مردم امام خود را نيابند . امام در موسم حج حاضر شود و آنها او را مي‌بيند ولي آنها او را نمي‌بينند.» (كتاب كافي ج2 ص 146)
 • امام عسكری علیه السلام فرمود: «شيعيان ما در يك غم و اندوه دائم به سر مي‌برند تا زماني كه فرزندم كه پيامبر اسلام نويد ظهورش را داده ظاهر شود.» (روزگار رهايي ص392)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « در آخر الزمان براي مردم روزگاري مي‌رسد كه تنها همّ و غمشان شكم آنها و شرف آنها تجملات زندگي و قبله ‌آنها زنهايشان مي‌شوند.» (روزگار رهايي ص 702)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود : « در آخر الزمان قرآن با ني و لحن و غنا خوانده مي‌شود بدون اينكه به هنگام تلاوت با خوف و خشيت پروردگار همراه باشد.» (روزگار رهايي ص797)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « او (قائم) هنگامي ظاهر مي‌شود كه كسي كه امر به معروف كند خوار شود ، و كسي كه مرتكب گناه شود مورد ستايش قرار گيرد.» (روزگار رهايي ص716)
 • امام كاظم علیه السلام فرمود: «تحقيقاً كه امر غيبت يك آزمايشي است از جانب خداي عزوجل كه خلقش را به وسيله آن آزمايش كند.» (روزگار رهايي ص 143)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) مرد را به خاطر پوشيده نگه داشتن همسرش سرزنش ميكنند.» (روزگار رهايي ص 743)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) آلات لهو و لعب در رهگذر مردم آشكارا به كار گرفته مي‌شود، مردم عبور مي‌كنند و كسي جرأت نمي كند از آن جلوگيري كند.» (روزگار رهايي ص 803)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « (از علائم آخرالزمان) هنگامي است كه زنها جامه مردان را بپوشند و پوشش حيا از آنها گرفته شود.» (روزگار رهايي ص 75)
 • امام باقر علیه السلام فرمود: « هرگز هرگز فرج حاصل نشود تا آنكه به سختي غربال شويد تا ناخالصان بروند و خالصان باقي بمانند.» (الغيبه ص 206)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « در انتظار فرج (قائم) باشيد و از رحمت خدا نا اميد نباشيد. » (الخصال ص 616)
 • امام صادق علیه السلام فرمود:‌ « به خدا سوگند من اگر او (مهدی) را درك مي‌كردم جانم را براي حضرت صاحب الامر فدا مي‌كردم. » (روزگار رهايي ص 425)
دانلود احادیث مهدوی
شگفتیهای عصر ظهور

نظر سنجی

کدام قسمت سایت بیشتر مورد استفاده شما قرار گرفت؟
حکمتی از قرآن
شگفتیهای عصر ظهور
معرفت نسبت به امام معصوم
رافت و مهربانی امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف
وظایف شیعیان در زمان غیبت
مطالب خواندنی
پرسش و پاسخ

آمار بازدیدکنندگان

توضیحات

دختر مسلمان آمریکایی و کسب عنوان خوشپوش‌ترین دانش آموز(+عکس)

یک دانش آموز دختر مسلمان در آمریکا موفق شد عنوان خوشپوش ترین دانش آموز جوان را در میان دبیرستان های این کشور به دست آورد.

به گزارش خدمت به نقل از «شیعه نیوز»؛ ابرار شاهین دانشجوی اهل نیوجرسی در حالی موفق شده عنوان خوش لباس ترین ها را کسب کند که با این موفقیت توانسته تفکر اسلام هراسانه غالب بر کشور آمریکا را نیز بشکند.

ابرار می گوید همواره دخترانی از گروه های شادی (cheerleaders) یا مدل ها می توانستند به چنین مقامی برسند اما من با حجاب توانستم این عنوان را کسب کنم و یک رویا را به واقعیت تبدیل نمایم. 

ابرار که دانش آموز دبیرستان کلیفتون در نیوجرسی است در حقیقت اولین بانوی مسلمان و محجبه ای است که توانسته مقام خوش لباس ترین دانش آموز آمریکائی را کسب کند.
ابرار شاهین که اصلیتی فلسطینی دارد قصد دارد در آینده و در دانشگاه، فیزیو تراپی بخواند و در کنار آن نیز علاقمند به فعالیت در زمینه مدل و لباس است.

این دانش آموز مسلمان می گوید این یک افتخار است که آنها سعی کرده اند به ما نیز نگاهی مساوی داشته باشند و یک دختر مسلمان را به این عنوان انتخاب کنند.

با توجه به اینکه مسلمانان در آمریکا اقلیت هستند، به خوبی مشخص نیست که چه تعداد مسلمان یا غیرمسلمان به ابرار رای داده اند اما بسیاری از کارشناسان معتقدند این رای نشان از توانمندی مسلمین آمریکا برای مبارزه با موج گسترده اسلام هراسی است.

منبع : سایت خدمت

تگ ها:

ارسال نظرات

نام و نام خانوادگی
متن نظر

شما اینجا هستید