آخرین مطالب
 • امام صادق علیه السلام فرمود: هر كس دوست دارد از اصحاب قائم باشد، بايد انتظار بكشد با پرهيزكاري و اخلاق نيك رفتار نمايد در حالي كه منتظر باشد (مكيال المكارم ج2ص151)
 • امام صادق علیه السلام فرمود: « مردم امام خود را نيابند . امام در موسم حج حاضر شود و آنها او را مي‌بيند ولي آنها او را نمي‌بينند.» (كتاب كافي ج2 ص 146)
 • امام عسكری علیه السلام فرمود: «شيعيان ما در يك غم و اندوه دائم به سر مي‌برند تا زماني كه فرزندم كه پيامبر اسلام نويد ظهورش را داده ظاهر شود.» (روزگار رهايي ص392)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « در آخر الزمان براي مردم روزگاري مي‌رسد كه تنها همّ و غمشان شكم آنها و شرف آنها تجملات زندگي و قبله ‌آنها زنهايشان مي‌شوند.» (روزگار رهايي ص 702)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود : « در آخر الزمان قرآن با ني و لحن و غنا خوانده مي‌شود بدون اينكه به هنگام تلاوت با خوف و خشيت پروردگار همراه باشد.» (روزگار رهايي ص797)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « او (قائم) هنگامي ظاهر مي‌شود كه كسي كه امر به معروف كند خوار شود ، و كسي كه مرتكب گناه شود مورد ستايش قرار گيرد.» (روزگار رهايي ص716)
 • امام كاظم علیه السلام فرمود: «تحقيقاً كه امر غيبت يك آزمايشي است از جانب خداي عزوجل كه خلقش را به وسيله آن آزمايش كند.» (روزگار رهايي ص 143)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) مرد را به خاطر پوشيده نگه داشتن همسرش سرزنش ميكنند.» (روزگار رهايي ص 743)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) آلات لهو و لعب در رهگذر مردم آشكارا به كار گرفته مي‌شود، مردم عبور مي‌كنند و كسي جرأت نمي كند از آن جلوگيري كند.» (روزگار رهايي ص 803)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « (از علائم آخرالزمان) هنگامي است كه زنها جامه مردان را بپوشند و پوشش حيا از آنها گرفته شود.» (روزگار رهايي ص 75)
 • امام باقر علیه السلام فرمود: « هرگز هرگز فرج حاصل نشود تا آنكه به سختي غربال شويد تا ناخالصان بروند و خالصان باقي بمانند.» (الغيبه ص 206)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « در انتظار فرج (قائم) باشيد و از رحمت خدا نا اميد نباشيد. » (الخصال ص 616)
 • امام صادق علیه السلام فرمود:‌ « به خدا سوگند من اگر او (مهدی) را درك مي‌كردم جانم را براي حضرت صاحب الامر فدا مي‌كردم. » (روزگار رهايي ص 425)
دانلود احادیث مهدوی
شگفتیهای عصر ظهور

نظر سنجی

کدام قسمت سایت بیشتر مورد استفاده شما قرار گرفت؟
حکمتی از قرآن
شگفتیهای عصر ظهور
معرفت نسبت به امام معصوم
رافت و مهربانی امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف
وظایف شیعیان در زمان غیبت
مطالب خواندنی
پرسش و پاسخ

آمار بازدیدکنندگان

توضیحات

خاطرات یک دختر مسیحی از برخورد با مسلمانان

حوزه / یک دختر مسیحی با حضور در برنامه ای تلویزیونی گفت: باید بگویم که آشنایی با مسلمانان تجربه فوق العاده‌ای بود و من خدا را شکر می‌کنم که به چنین شناختی رسیده‌ام.

​به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، به نقل از idahostatejournal.com، اِمی بیب، یک دانشجوی دانشگاه ایالت آیداهو در آمریکا با شرکت در برنامه تلویزیونی با مجری‌گری استیو هاروی درباره خاطراتش از مسلمانان گفت.

او که در برنامه تلویزیونی «غلبه ایمان بر ترس» شرکت کرده بود، درباره بازدید از مسجد مسلمانان دیدگاه‌های تازه‌ و متفاوتی از تبلیغات رسانه‌ای آمریکایی ارائه داده و گفت: به عنوان دختری که در یک خانواده‌ مسیحی معتقد بزرگ شده‌ام، رفتن به مسجد باعث شد چیزهای زیادی بیاموزم و با آدم‌های تازه‌ای رابطه برقرار کنم. دانشجویان مسلمان زیادی در دانشگاه ما هستند و حال که با جامعه مسلمانان آشنا شده‌ام می‌توانم بدون هیچ ترسی با آن‌ها دوست شوم.

او درباره حضورش در مسجد نیز گفت: در آغاز ورودم به مسجد وحشت زده بودم اما بزودی متوجه شدم که چه فضای خوشایند و مهمان‌نوازی در انتظارم است. کفش‌هایم را درآورده و یک روسری از میزبانم دریافت کرده و به مشاهده نماز خواندن مسلمانان رفتم. وقتی دلیل نماز خواندن جداگانه زنان و مردان را جویا شدم، در جواب به من گفتند که نمی‌خواهند موقع نیایش با پروردگار، هیچ عنصری حواس آن‌ها را از خدا پرت کند.

او در خصوص برخورد با مسلمانان نیز گفت: آنچه بیش از همه مرا متعجب ساخته بود رفتارهای دوستانه و دلنشین مسلمانان بود. خانواده‌های مسلمان همچنین درباره پیش‌داوری‌های غلط غرب از مسلمانان در پی جنگ‌های آمریکا به کشور‌های دیگر با من سخن گفتند.

او درادامه سخنانش گفت: باید بگویم که آشنایی با مسلمانان تجربه فوق العاده‌ای بود و من خدا را شکر می‌کنم که به چنین شناختی رسیده‌ام.

منبع : حوزه نیوز

تگ ها:

ارسال نظرات

نام و نام خانوادگی
متن نظر

شما اینجا هستید