آخرین مطالب
 • امام صادق علیه السلام فرمود: هر كس دوست دارد از اصحاب قائم باشد، بايد انتظار بكشد با پرهيزكاري و اخلاق نيك رفتار نمايد در حالي كه منتظر باشد (مكيال المكارم ج2ص151)
 • امام صادق علیه السلام فرمود: « مردم امام خود را نيابند . امام در موسم حج حاضر شود و آنها او را مي‌بيند ولي آنها او را نمي‌بينند.» (كتاب كافي ج2 ص 146)
 • امام عسكری علیه السلام فرمود: «شيعيان ما در يك غم و اندوه دائم به سر مي‌برند تا زماني كه فرزندم كه پيامبر اسلام نويد ظهورش را داده ظاهر شود.» (روزگار رهايي ص392)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « در آخر الزمان براي مردم روزگاري مي‌رسد كه تنها همّ و غمشان شكم آنها و شرف آنها تجملات زندگي و قبله ‌آنها زنهايشان مي‌شوند.» (روزگار رهايي ص 702)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود : « در آخر الزمان قرآن با ني و لحن و غنا خوانده مي‌شود بدون اينكه به هنگام تلاوت با خوف و خشيت پروردگار همراه باشد.» (روزگار رهايي ص797)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « او (قائم) هنگامي ظاهر مي‌شود كه كسي كه امر به معروف كند خوار شود ، و كسي كه مرتكب گناه شود مورد ستايش قرار گيرد.» (روزگار رهايي ص716)
 • امام كاظم علیه السلام فرمود: «تحقيقاً كه امر غيبت يك آزمايشي است از جانب خداي عزوجل كه خلقش را به وسيله آن آزمايش كند.» (روزگار رهايي ص 143)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) مرد را به خاطر پوشيده نگه داشتن همسرش سرزنش ميكنند.» (روزگار رهايي ص 743)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) آلات لهو و لعب در رهگذر مردم آشكارا به كار گرفته مي‌شود، مردم عبور مي‌كنند و كسي جرأت نمي كند از آن جلوگيري كند.» (روزگار رهايي ص 803)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « (از علائم آخرالزمان) هنگامي است كه زنها جامه مردان را بپوشند و پوشش حيا از آنها گرفته شود.» (روزگار رهايي ص 75)
 • امام باقر علیه السلام فرمود: « هرگز هرگز فرج حاصل نشود تا آنكه به سختي غربال شويد تا ناخالصان بروند و خالصان باقي بمانند.» (الغيبه ص 206)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « در انتظار فرج (قائم) باشيد و از رحمت خدا نا اميد نباشيد. » (الخصال ص 616)
 • امام صادق علیه السلام فرمود:‌ « به خدا سوگند من اگر او (مهدی) را درك مي‌كردم جانم را براي حضرت صاحب الامر فدا مي‌كردم. » (روزگار رهايي ص 425)
دانلود احادیث مهدوی
شگفتیهای عصر ظهور

نظر سنجی

کدام قسمت سایت بیشتر مورد استفاده شما قرار گرفت؟
حکمتی از قرآن
شگفتیهای عصر ظهور
معرفت نسبت به امام معصوم
رافت و مهربانی امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف
وظایف شیعیان در زمان غیبت
مطالب خواندنی
پرسش و پاسخ

آمار بازدیدکنندگان

توضیحات

رئيس جهاني سبك كاراته شيعه شد

خبرگزاری رسا ـ رییس سبک کاراته جهانی و استاد بزرگ کاراته جهان که اخیرا به دین مبین اسلام و مذهب تشیع گرویده است، با حضور در شهر مقدس قم با حضرت آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، ایزوهارا واتانابه استاد بزرگ و رییس سبک جهانی کاراته امروز با حضرت آیت الله ناصر مکارم شیرازی دیدار و گفت وگو کرد.

وی که در سال 91به دین مبین اسلام و مذهب تشیع گرویده و نام مبارک محمد را برای خود انتخاب کرده است، حضور در شهر مقدس قم و دیدار با حضرت آیت الله مکارم شیرازی را افتخار و توفیقی بزرگ برای خود ذکر کرد.

محمد واتانابه گفت: امروز افتخار می کنم از این که چنین فرصتی را پیدا کردم و احساس می کنم با وجود این که زبان شما را متوجه نمی شوم اما راهی را پیدا کرده ام که قلبا احساس خود را تقدیم شما کنم.

وی ورزش را راهی برای صلح دانست و گفت: اگر ملت ایران از این ابزار بیشتر استفاده کند تاثیرگذاری بیشتری در جهان خواهد داشت.

وی ابعاد سبک خاص خود در کاراته جهان را تشریح کرد و گفت: من به تمام کشورهایی که می روم از طریق ورزش و کاراته مردم به صلح و آرامش دعوت می کنم.

محمد واتانابه افزود: بیان صلح جهانی در زبان بسیار آسان است، اما در عمل کاری بس دشوار است و اگر بشود از طریق هنرهای رزمی صلح جهانی را تقویت کنم به آن افتخار می کنم و این مساله را هدف اصلی خود می دانم.

وی با اشاره به روابط دوستانه دو کشور جمهوری اسلامی ایران و ژاپن، تاکید کرد: از این به بعد نیز امیدوارم روابط دوستانه ایران و ژاپن روز به روز عمیق تر و گسترده تر شود.

رییس سبک کاراته جهانی گفت: بعد از این که راجع به دین تحقیق کردم، اسلام و مذهب شیعه را اختیار کردم و این مساله را موهبت و هدیه ای الهی می دانم.

گفتنی است، استاد بزرگ کاراته ژاپن بعد از گرویدن به دین مبین اسلام و مذهب تشیع، نام مبارک محمد را برای خود انتخاب کرده است.

وی فردا نیز با حضرت آیت الله علوی گرگانی دیدار و گفت و گو خواهد کرد. /924/پ202/ج

منبع : خبرگزاری رسا

تگ ها:

ارسال نظرات

نام و نام خانوادگی
متن نظر

شما اینجا هستید