آخرین مطالب
 • امام صادق علیه السلام فرمود: هر كس دوست دارد از اصحاب قائم باشد، بايد انتظار بكشد با پرهيزكاري و اخلاق نيك رفتار نمايد در حالي كه منتظر باشد (مكيال المكارم ج2ص151)
 • امام صادق علیه السلام فرمود: « مردم امام خود را نيابند . امام در موسم حج حاضر شود و آنها او را مي‌بيند ولي آنها او را نمي‌بينند.» (كتاب كافي ج2 ص 146)
 • امام عسكری علیه السلام فرمود: «شيعيان ما در يك غم و اندوه دائم به سر مي‌برند تا زماني كه فرزندم كه پيامبر اسلام نويد ظهورش را داده ظاهر شود.» (روزگار رهايي ص392)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « در آخر الزمان براي مردم روزگاري مي‌رسد كه تنها همّ و غمشان شكم آنها و شرف آنها تجملات زندگي و قبله ‌آنها زنهايشان مي‌شوند.» (روزگار رهايي ص 702)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود : « در آخر الزمان قرآن با ني و لحن و غنا خوانده مي‌شود بدون اينكه به هنگام تلاوت با خوف و خشيت پروردگار همراه باشد.» (روزگار رهايي ص797)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « او (قائم) هنگامي ظاهر مي‌شود كه كسي كه امر به معروف كند خوار شود ، و كسي كه مرتكب گناه شود مورد ستايش قرار گيرد.» (روزگار رهايي ص716)
 • امام كاظم علیه السلام فرمود: «تحقيقاً كه امر غيبت يك آزمايشي است از جانب خداي عزوجل كه خلقش را به وسيله آن آزمايش كند.» (روزگار رهايي ص 143)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) مرد را به خاطر پوشيده نگه داشتن همسرش سرزنش ميكنند.» (روزگار رهايي ص 743)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) آلات لهو و لعب در رهگذر مردم آشكارا به كار گرفته مي‌شود، مردم عبور مي‌كنند و كسي جرأت نمي كند از آن جلوگيري كند.» (روزگار رهايي ص 803)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « (از علائم آخرالزمان) هنگامي است كه زنها جامه مردان را بپوشند و پوشش حيا از آنها گرفته شود.» (روزگار رهايي ص 75)
 • امام باقر علیه السلام فرمود: « هرگز هرگز فرج حاصل نشود تا آنكه به سختي غربال شويد تا ناخالصان بروند و خالصان باقي بمانند.» (الغيبه ص 206)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « در انتظار فرج (قائم) باشيد و از رحمت خدا نا اميد نباشيد. » (الخصال ص 616)
 • امام صادق علیه السلام فرمود:‌ « به خدا سوگند من اگر او (مهدی) را درك مي‌كردم جانم را براي حضرت صاحب الامر فدا مي‌كردم. » (روزگار رهايي ص 425)
دانلود احادیث مهدوی
شگفتیهای عصر ظهور

نظر سنجی

کدام قسمت سایت بیشتر مورد استفاده شما قرار گرفت؟
حکمتی از قرآن
شگفتیهای عصر ظهور
معرفت نسبت به امام معصوم
رافت و مهربانی امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف
وظایف شیعیان در زمان غیبت
مطالب خواندنی
پرسش و پاسخ

آمار بازدیدکنندگان

توضیحات

سلام بر حجاب و خداحافظ بی حجابی !

خانم 'نوک سوتی دا' بازیگر سرشناس سینمای تایلند به دین اسلام گروید.

به گزارش ایرنا، رسانه های تایلند روز پنجشنبه از گرویدن 'نوک سوتی دا' از بازیگران سرشناس عرصه فیلم و سینما در تایلند به دین اسلام خبر دادند. 

وی پس از اسلام آوردن نام آسیه را برای خود انتخاب کرد.

این بازیگر عرصه سینمای تایلند، گفت:'سال برای یافتن کامل ترین دین به کشورهای مختلف سفر کردم و با ادیان و مذاهب بسیاری نیز آشنا شدم و به رغم وجود مخالفت های بسیار اطرفیان، دین اسلام را بهترین دین یافتم و به این دین مقدس گرویدم. 

آسیه (نوک سوتی دا) در راستای تحقیقاتش برای یافتن کامل ترین دین، مدتی نیز مانک بودایی (طلبه بودایی) شد، ولی در نهایت اسلام را بهترین و کامل ترین دین یافت.

وی هم اکنون در مدرسه 'شانتی سون' شهر بانکوک که به آموزش تازه مسلمانان می پردازد، به یادگیری احکام اسلامی مشغول است.

گرویدن این هنرمند به دین مبین اسلام بازتاب گسترده ای در رسانه های تایلند داشت.

وی یک ماه است به دین اسلام گرویده و در حال یادگیری زبان عربی برای قرائت قرآن کریم است و تمامی نمازهای یومیه خود را به صورت مرتب و بدون هیچ وقفه ای اقامه می کند.

راهنمای مذهبی این هنرمند تایلندی در زمانی که وی در سلک مانک بودایی در آمده بود، اعلام کرده است از این انتخاب آسیه بسیار خوشحال است.

وی گفت این هنرمند با شناخت به این نتیجه رسید در حالیکه بسیاری از ما که خود را بودایی می نامیم، قلباً به بودا و آیین آن ایمان نداریم و این فرهنگ تحقیق و ایمان قلبی و آزادی انتخاب دین در این جامعه، باید این فرصت را برای همه فراهم آورد تا افراد تحقیق کنند و قلباً به آئینی که دوست دارند، روی آورند.

پیام آسیه (نوک سوتی دا) هنگام گرویدن به دین مبین اسلام برای طرفدارانش و دختران تایلندی این بوده است: 'سلام بر حجاب و خداحافظ بی حجابی'

منبع : ایرنا

تگ ها:

ارسال نظرات

نام و نام خانوادگی
متن نظر

شما اینجا هستید