آخرین مطالب
 • امام صادق علیه السلام فرمود: هر كس دوست دارد از اصحاب قائم باشد، بايد انتظار بكشد با پرهيزكاري و اخلاق نيك رفتار نمايد در حالي كه منتظر باشد (مكيال المكارم ج2ص151)
 • امام صادق علیه السلام فرمود: « مردم امام خود را نيابند . امام در موسم حج حاضر شود و آنها او را مي‌بيند ولي آنها او را نمي‌بينند.» (كتاب كافي ج2 ص 146)
 • امام عسكری علیه السلام فرمود: «شيعيان ما در يك غم و اندوه دائم به سر مي‌برند تا زماني كه فرزندم كه پيامبر اسلام نويد ظهورش را داده ظاهر شود.» (روزگار رهايي ص392)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « در آخر الزمان براي مردم روزگاري مي‌رسد كه تنها همّ و غمشان شكم آنها و شرف آنها تجملات زندگي و قبله ‌آنها زنهايشان مي‌شوند.» (روزگار رهايي ص 702)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود : « در آخر الزمان قرآن با ني و لحن و غنا خوانده مي‌شود بدون اينكه به هنگام تلاوت با خوف و خشيت پروردگار همراه باشد.» (روزگار رهايي ص797)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « او (قائم) هنگامي ظاهر مي‌شود كه كسي كه امر به معروف كند خوار شود ، و كسي كه مرتكب گناه شود مورد ستايش قرار گيرد.» (روزگار رهايي ص716)
 • امام كاظم علیه السلام فرمود: «تحقيقاً كه امر غيبت يك آزمايشي است از جانب خداي عزوجل كه خلقش را به وسيله آن آزمايش كند.» (روزگار رهايي ص 143)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) مرد را به خاطر پوشيده نگه داشتن همسرش سرزنش ميكنند.» (روزگار رهايي ص 743)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) آلات لهو و لعب در رهگذر مردم آشكارا به كار گرفته مي‌شود، مردم عبور مي‌كنند و كسي جرأت نمي كند از آن جلوگيري كند.» (روزگار رهايي ص 803)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « (از علائم آخرالزمان) هنگامي است كه زنها جامه مردان را بپوشند و پوشش حيا از آنها گرفته شود.» (روزگار رهايي ص 75)
 • امام باقر علیه السلام فرمود: « هرگز هرگز فرج حاصل نشود تا آنكه به سختي غربال شويد تا ناخالصان بروند و خالصان باقي بمانند.» (الغيبه ص 206)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « در انتظار فرج (قائم) باشيد و از رحمت خدا نا اميد نباشيد. » (الخصال ص 616)
 • امام صادق علیه السلام فرمود:‌ « به خدا سوگند من اگر او (مهدی) را درك مي‌كردم جانم را براي حضرت صاحب الامر فدا مي‌كردم. » (روزگار رهايي ص 425)
دانلود احادیث مهدوی
شگفتیهای عصر ظهور

نظر سنجی

کدام قسمت سایت بیشتر مورد استفاده شما قرار گرفت؟
حکمتی از قرآن
شگفتیهای عصر ظهور
معرفت نسبت به امام معصوم
رافت و مهربانی امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف
وظایف شیعیان در زمان غیبت
مطالب خواندنی
پرسش و پاسخ

آمار بازدیدکنندگان

توضیحات

دفاع جانانه يک بازيگر هاليوود از دين اسلام

او نسبت به دیدگاه برخی مسلمانان که آنها را اقلیت ناميد، ابراز تاسف کرد و گفت: یک میلیارد مسلمان وجود دارد، دین اسلام دومین دین بزرگ از لحاظ گستره در جهان است.

​به گزارش شيعه آنلاين، «بن افلک» کارگردان و بازیگر سرشناس سينماي آمریکا (هالیوود) در یک برنامه تلویزیونی، به شدت از دين مبين اسلام دفاع کرد.

گفته مي شود دفاع وي در پاسخ و واکنش به یکی ديگر از مهمانان برنامه صورت گرفت که گفته بود:‌ اسلام منبع همه اندیشه‌های بد است!

«بن افلک» در پاسخ به «سام هاریس» نویسنده آمریکایی، گفت: همه مسلمانان به خشونت و کشتار ایمان ندارند. حمله ما به آنها مساله‌ای نژادپرستانه، چندش آور و غیر قابل قبول است.

وي سپس این پرسش را مطرح کرد که «درباره یک میلیارد مسلمان غیر متعصبی که با خشونت و کشتار مخالفند و روزانه ۵ نوبت نماز می ‌خوانند چه می‌ گویید؟! آنها مرتکب کارهایی نمی‌ شوند که می‌گویی همه مسلمانان انجام می‌دهند

اين بازيگر سرشناس هاليوود افزود: آنها را به تروریسم متهم می ‌کنیم، در حالی که بیشتر از آن چیزی که آنها از ما کشتند، ما از آنها کشتیم. کشورهایشان را اشغال کردیم. درست است که برخی از آنها بد و تروریست هستند، اما نباید همه دین را با قلموی پهنمان رنگ بزنیم.

«بن افلک» ادامه داد: مسلمانانی که معتقدند کسی که از دین خارج می‌ شود را باید کشت، اکثریت نیستند.

او نسبت به دیدگاه برخی مسلمانان که آنها را اقلیت ناميد، ابراز تاسف کرد و گفت: یک میلیارد مسلمان وجود دارد، دین اسلام دومین دین بزرگ از لحاظ گستره در جهان است.

منبع : شيعه آنلاين

تگ ها:

ارسال نظرات

نام و نام خانوادگی
متن نظر

شما اینجا هستید