آخرین مطالب
 • امام صادق علیه السلام فرمود: هر كس دوست دارد از اصحاب قائم باشد، بايد انتظار بكشد با پرهيزكاري و اخلاق نيك رفتار نمايد در حالي كه منتظر باشد (مكيال المكارم ج2ص151)
 • امام صادق علیه السلام فرمود: « مردم امام خود را نيابند . امام در موسم حج حاضر شود و آنها او را مي‌بيند ولي آنها او را نمي‌بينند.» (كتاب كافي ج2 ص 146)
 • امام عسكری علیه السلام فرمود: «شيعيان ما در يك غم و اندوه دائم به سر مي‌برند تا زماني كه فرزندم كه پيامبر اسلام نويد ظهورش را داده ظاهر شود.» (روزگار رهايي ص392)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « در آخر الزمان براي مردم روزگاري مي‌رسد كه تنها همّ و غمشان شكم آنها و شرف آنها تجملات زندگي و قبله ‌آنها زنهايشان مي‌شوند.» (روزگار رهايي ص 702)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود : « در آخر الزمان قرآن با ني و لحن و غنا خوانده مي‌شود بدون اينكه به هنگام تلاوت با خوف و خشيت پروردگار همراه باشد.» (روزگار رهايي ص797)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « او (قائم) هنگامي ظاهر مي‌شود كه كسي كه امر به معروف كند خوار شود ، و كسي كه مرتكب گناه شود مورد ستايش قرار گيرد.» (روزگار رهايي ص716)
 • امام كاظم علیه السلام فرمود: «تحقيقاً كه امر غيبت يك آزمايشي است از جانب خداي عزوجل كه خلقش را به وسيله آن آزمايش كند.» (روزگار رهايي ص 143)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) مرد را به خاطر پوشيده نگه داشتن همسرش سرزنش ميكنند.» (روزگار رهايي ص 743)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) آلات لهو و لعب در رهگذر مردم آشكارا به كار گرفته مي‌شود، مردم عبور مي‌كنند و كسي جرأت نمي كند از آن جلوگيري كند.» (روزگار رهايي ص 803)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « (از علائم آخرالزمان) هنگامي است كه زنها جامه مردان را بپوشند و پوشش حيا از آنها گرفته شود.» (روزگار رهايي ص 75)
 • امام باقر علیه السلام فرمود: « هرگز هرگز فرج حاصل نشود تا آنكه به سختي غربال شويد تا ناخالصان بروند و خالصان باقي بمانند.» (الغيبه ص 206)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « در انتظار فرج (قائم) باشيد و از رحمت خدا نا اميد نباشيد. » (الخصال ص 616)
 • امام صادق علیه السلام فرمود:‌ « به خدا سوگند من اگر او (مهدی) را درك مي‌كردم جانم را براي حضرت صاحب الامر فدا مي‌كردم. » (روزگار رهايي ص 425)
دانلود احادیث مهدوی
شگفتیهای عصر ظهور

نظر سنجی

کدام قسمت سایت بیشتر مورد استفاده شما قرار گرفت؟
حکمتی از قرآن
شگفتیهای عصر ظهور
معرفت نسبت به امام معصوم
رافت و مهربانی امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف
وظایف شیعیان در زمان غیبت
مطالب خواندنی
پرسش و پاسخ

آمار بازدیدکنندگان

توضیحات

خواهر مسلمان شده همسر «تونی بلر»: ای غربی ها دست از تخریب چهره اسلام بردارید

آنها هیچ گاه درباره جنبه های دیگر اسلام که بسیار هم بیشتر از جهاد و جنگ است، سخن نمی گویند. با سخن گفتن در مورد جهاد و جنگ، وجهه اسلام را تخریب می کنند.

به گزارش شیعه آنلاین، «لورین بوث» خواهر همسر «تونی بلر» نخست وزیر سابق انگلیس که در سال 2010 میلادی به دین مبین اسلام گروید، با انتشار مقاله ای در وب سایت شبکه خبری CNN، انتقاد شدید کشورهای غربی به خاطر تلاش برای تخریب چهره اسلام پرداخت.

 

وی در بخشی از این مقاله خود نوشت: غرب همواره برای ارائه چهره ای نادرست و خشن از دین مبین اسلام در کشورهای غربی تلاش می کند. برای نمونه یکی دو روز پیش هنگامی که برای دیدن اخبار تلویزیون خانه ام را روشن کردم، اولین خبری که در یکی از شبکه های پر مخاطب غربی اعلام شد، در مورد گروهک تروریستی – تکفیری "داعش" بود.

او در این مقاله افزود: خبر به گونه ای تولید، تنظیم و گفته می شد که فقط هدف از آن تخریب دین مبین اسلام بود. همه می دانند که "داعش" اصلا ربطی به اسلام ندارد و هیچ یک از رفتارها و اقدامات تروریستی اش اسلامی نیست اما این شبکه خبری به گونه ای خبر را تولید و پخش می کرد که افکار عمومی غرب را فریب دهد و نگاه آنان را نسبت به دین اسلامی تغییر دهد.

خواهر همسر بلر ادامه داد: شبکه های غربی همواره از اسلام فقط در مورد جهاد و جنگ صحبت می کنند. آنها هیچ گاه درباره جنبه های دیگر اسلام که بسیار هم بیشتر از جهاد و جنگ است، سخن نمی گویند. با سخن گفتن در مورد جهاد و جنگ، وجهه اسلام را تخریب می کنند.

«لورین بوث» همچنین نوشت: اکنون که به 11 سپتامبر نزدیک می شویم، مانند سال های گذشته اخبار و گزارش هایی که از شبکه های غربی علیه اسلام و مسلمانان پخش می شود، چندین برابر می شود. آنها 11 سپتامبر را بهانه کرده اند تا وجهه دین اسلامی را نزد افکار عمومی خودشان تخریب کنند.

منبع : شيعه آنلاين

تگ ها:

ارسال نظرات

نام و نام خانوادگی
متن نظر

شما اینجا هستید