آخرین مطالب
 • امام صادق علیه السلام فرمود: هر كس دوست دارد از اصحاب قائم باشد، بايد انتظار بكشد با پرهيزكاري و اخلاق نيك رفتار نمايد در حالي كه منتظر باشد (مكيال المكارم ج2ص151)
 • امام صادق علیه السلام فرمود: « مردم امام خود را نيابند . امام در موسم حج حاضر شود و آنها او را مي‌بيند ولي آنها او را نمي‌بينند.» (كتاب كافي ج2 ص 146)
 • امام عسكری علیه السلام فرمود: «شيعيان ما در يك غم و اندوه دائم به سر مي‌برند تا زماني كه فرزندم كه پيامبر اسلام نويد ظهورش را داده ظاهر شود.» (روزگار رهايي ص392)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « در آخر الزمان براي مردم روزگاري مي‌رسد كه تنها همّ و غمشان شكم آنها و شرف آنها تجملات زندگي و قبله ‌آنها زنهايشان مي‌شوند.» (روزگار رهايي ص 702)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود : « در آخر الزمان قرآن با ني و لحن و غنا خوانده مي‌شود بدون اينكه به هنگام تلاوت با خوف و خشيت پروردگار همراه باشد.» (روزگار رهايي ص797)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « او (قائم) هنگامي ظاهر مي‌شود كه كسي كه امر به معروف كند خوار شود ، و كسي كه مرتكب گناه شود مورد ستايش قرار گيرد.» (روزگار رهايي ص716)
 • امام كاظم علیه السلام فرمود: «تحقيقاً كه امر غيبت يك آزمايشي است از جانب خداي عزوجل كه خلقش را به وسيله آن آزمايش كند.» (روزگار رهايي ص 143)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) مرد را به خاطر پوشيده نگه داشتن همسرش سرزنش ميكنند.» (روزگار رهايي ص 743)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) آلات لهو و لعب در رهگذر مردم آشكارا به كار گرفته مي‌شود، مردم عبور مي‌كنند و كسي جرأت نمي كند از آن جلوگيري كند.» (روزگار رهايي ص 803)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « (از علائم آخرالزمان) هنگامي است كه زنها جامه مردان را بپوشند و پوشش حيا از آنها گرفته شود.» (روزگار رهايي ص 75)
 • امام باقر علیه السلام فرمود: « هرگز هرگز فرج حاصل نشود تا آنكه به سختي غربال شويد تا ناخالصان بروند و خالصان باقي بمانند.» (الغيبه ص 206)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « در انتظار فرج (قائم) باشيد و از رحمت خدا نا اميد نباشيد. » (الخصال ص 616)
 • امام صادق علیه السلام فرمود:‌ « به خدا سوگند من اگر او (مهدی) را درك مي‌كردم جانم را براي حضرت صاحب الامر فدا مي‌كردم. » (روزگار رهايي ص 425)
دانلود احادیث مهدوی
شگفتیهای عصر ظهور

نظر سنجی

کدام قسمت سایت بیشتر مورد استفاده شما قرار گرفت؟
حکمتی از قرآن
شگفتیهای عصر ظهور
معرفت نسبت به امام معصوم
رافت و مهربانی امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف
وظایف شیعیان در زمان غیبت
مطالب خواندنی
پرسش و پاسخ

آمار بازدیدکنندگان

توضیحات

نگاهي به پرفروش ترين کتاب سال درباره مهدويت

به گزارش شيعه آنلاين، کتاب «اسرار آفرينش اهل بيت عليهم السلام» با 15 بار تجديد چاپ در عرض کمتر از يکسال، پرفروش ترين کتاب سال در زمينه مهدويت به شمار مي رود.

به گزارش شيعه آنلاين، کتاب «اسرار آفرينش اهل بيت عليهم السلام» با 15 بار تجديد چاپ در عرض کمتر از يکسال، پرفروش ترين کتاب سال در زمينه مهدويت به شمار مي رود.     

اين کتاب که توسط "عباس استادآقايي" تأليف شده، مجموعه اي از اسرار و حقايق قرآن و اهل بيت عليهم السلام است که با طرح جلدي زيبا، حضرت وليعصر عجل الله تعالي فرجه الشريف را واسطه فيض معرفي نموده است.

در کتاب پرسش هاي مهمي در اين زمينه پاسخ داده شده که اين پرسش ها عبارتند از: چرا فاطمه سلام الله عليها فاطمه ناميده شد؟ آيا مي دانيد اولين مخلوق خداوند متعال کيست؟ آيا مي دانيد ليلة القدر، فاطمه سلام الله عليها است؟ آيا مي دانيد منظور از اقامه نماز، ولايت اهل بيت عليهم السلام است؟ آيا مي دانيد امام، خالق همه موجودات در يک چشم بر هم زدن مي باشد؟ آيا اسرار تابوت سکنيه را که بر امام زمان عجل الله تعالي فرجه الشريف آشکار مي شود، مي دانيد؟ آيا مي دانيد حضرت جبرئيل اولين کسي است که با امام عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف بيعت مي کند؟ آيا مي دانيد چگونه شيطان در زمان ظهور توسط امام عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف نابود خواهد شد؟ چگونه يک فرد گناه کار مي تواند خود را جزو اصحاب امام عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف قرار دهد؟ آيا مي دانيد نشانه هاي ظهور امام عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف، چون دانه هاي تسبيح يکي پس از ديگري فرو مي ريزد؟ آيا چگونگي نزول حضرت عيسي بن مريم عليه السلام از آسمان و اقتداي او به امام عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف را مي دانيد؟ آيا چگونگي بازگشت اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام و حکومت چندين هزار ساله هر يک از آنها را مي دانيد؟ آيا مي دانيد در آن زمان تمام ضعف ها و بيماري ها از بين مي رود و مردم همه سالم و قدرتمند خواهند شد؟ آيا مي دانيد در آن عصر با برکت گنج هاي زمين بر آن حضرت آشکار مي شود و همه مردم ثروتمند خواهند شد؟ آيا مي دانيد در دوران ظهور، جن و ملائکه بر مردم آشکار شده و مردم قدرت طي الأرض و طي السماء خواهند داشت؟ آيا مي دانيد در زمان ظهور، تمام امور آن امام عزيز همراه با معجزه خواهد بود و هيچ قدرتي توان مقابله با آن را نخواهد داشت؟


 

به گزارش شیعه آنلاین، از ظهور جهان تا جهان پس از ظهور حضرت ولیعصرعجل الله تعالي فرجه الشريف، عنوان کتابی است که توسط "عباس استاد آقایی" تألیف شده است.  

این کتاب 690 صفحه ای که یکی از جذاب ترین کتب با محوریت "حکومت حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف" است، توسط انتشارات "یاران مهدی" منتشر شده است.

نگارنده برای پر محتوا بودن کتاب، از 206 منبع و مأخذ موثق دینی و تاریخی استفاده کرده و با این کار بر جذابیت کتاب خود افزوده است.

لازم به ذکر است، این کتاب شامل سه فصل کلی تحت عنوان «ظهور جهان»، «اهل بیت علیهم السلام راهنمای مسیر تکامل جهان به سوی ظهور» و «جهان پس از ظهور» است.

می توان گفت اصلی ترین بخش این کتاب فصل سوم آن است که به سه بخش «هنگامه قیام»، «بر پایی عدالت در زمان ظهور» و «نتایج شگفت انگیز ظهور» تقسیم می شود.

خداوند متعال پيش از آفرينش مخلوقات، گنجينه‌ها و حقايقي را آفريد تا براي همه موجودات به ويژه انسان، سرمايه و وسيله ارتباط، كانون و مهبط وحي، مصدر كائنات، خورشيد ملكوت و تبلور صفات الهي در آفرينش باشند؛ سرمايه‌اي كه با پرتو و شعاعي از نور خورشيد اين حقايق تمام موجودات در عالم كون و مكان، وجود و حيات و بقا يافته و تا ابد به سوي كمال به پيش مي‌روند.

پروردگار متعال انسان را از عصاره و ملكوت اشيا كه شعاع نيّري از خورشيد ملكوت اهل بيت علیها السلام است، به وجود آورد و آن روح با عظمتي را كه به خود نسبت مي‌دهد، در او دميد. همچنين تمام موجودات را در مسير منافع او به تسخير وي درآورد و او را به عنوان خليفه و وارث خويش بر روي زمين قرار داد و رهبري و هدايتش را به دست با كفايت اين هاديان نور و رسالت پيشگان حق و حقيقت قرار داد.

در زمان كنوني عالم ملك و ملكوت هستي به دست يداللهي حضرت وليعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف مي‌باشد كه وقتي به امر حق ظهور كند، با انقلاب فرهنگي خويش مردم جهان را به اصل توحيد و يگانه‌پرستي، صلح و آرامش، برادري و برابري و عدل و عدالت‌پروري دعوت مي‌كند. همچنين پيروان مذاهب و اديان مختلف را به توحيد و يگانه ‌پرستي دعوت نموده و با كتاب آسماني(اصلي و تحريف نشده)خودشان با آنها احتجاج مي‌كند.

آن حضرت همچون پدري دلسوز و مهربان با‌ آرامش و نوازش خاصي مردم را از خواب غفلت و دلمردگي بيدار مي‌كند و با روح الهي و انفاس قدسيه خويش حياتي دوباره به آنها مي‌بخشد. وقتي مردم به حقيقت آلودگيهاي جسمي و روحي خود و عقب ماندگيشان كاملاً آگاه شدند، اميال و خواسته‌هاي شيطاني و نفساني را از درون خويش زدوده و دست نياز به سوي آن حضرت دراز مي‌كنند و داروي شفابخش خود را از اوطلب مي‌نمايند. ايشان نيز با دست يداللهي و ولايت خويش، عقل آنها را كامل مي‌سازد و قواي تحليل رفته‌شان را بازگردانده و به سنين جواني مي‌رسند.

در نتيجه همه مردم به اصل فطرت خويش بازگشته و يگانه پرست و موحد مي‌شوند و همگي در ظل عنايت حضرت باريتعالي و ولايت اهل بيت علیها السلام قرار گرفته و در اين صورت است كه جهان به عالمي از ملكوت و بهشت صغري مبدل مي‌گردد.

در دولت كريمه آن حضرت، آسمان بركاتش را فرو مي‌فرستد، زمين روييدني‌هايش را خارج مي‌كند، درندگان با حيوانات اهلي سازش مي‌كنند، گنجهاي نهفته مادي معنوي آشكار مي‌شود، جهان سبز و خرم و مردم داراي زندگي مرفه خواهند شد كه خوراكيهاي مختلف در آن فراهم است، بيماري و ويروس از جهان رخت برمي‌بندد، حيوانات مضر و حرام گوشت از روي زمين محو مي‌شوند، مردم با طي الارض و طي السماء (در يك به چشم به هم زدن به هر جايي از زمين يا كرات آسماني رفتن) رفت و آمد مي‌نمايند، بيماري از افراد زدوده شده و ... هزاران هزار نعمت آسماني و زميني ديگر !!

همچنين اهل بيت علیها السلام رجعت (بازگشت) نموده و هر يك دهها هزار سال حكومت مي‌كنند. مؤمنين نيز رجعت مي‌كنند و به زندگي در دنياي بهشتي ادامه مي‌دهند و لذا عمر بشر ميليون‌ها سال شده و تمام و كمال در ظل عنايت و پرورش اين خورشيدهاي ملكوتي زندگي خواهند كرد و به سير الي الله ادامه مي‌دهند.

پشت جلد این کتاب 20000 تومان با تخفیف ویژه و هزینه ارسال رایگان


آن عشق جاودانه

(تطبیق زندگی حضرت یوسف علیه السلام با حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف)

این کتاب بسیار جذاب و خواندنی، پیرامون عشق حضرت یوسف علیه السلام و زلیخا و سرانجام شیرین آن است. عشقی که حقیقی و الهی است اما جلوه و رنگ ظاهری و دنیوی دارد.

این داستان از شیرین ترین و آموزنده ترین داستانهای قرآنی است که می تواند چگونگی عشق ورزیدن به خدای یکتا و اهل بیت علیهم السلام را به ما بیاموزد.

هدف از نگارش کتاب ((آن عشق جاودانه)) بیان داستان یوسف و زلیخا نبوده بلکه نویسنده با شیوه ای نوین و زیبا آن را با خورشید عالمتاب زمان، وجود مقدس حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف تطبیق نموده است و جلوه های داستان یوسف و زلیخا را نمونه ای آموزنده برای مردم زمان کنونی بیان کرده است.

عشق زلیخا به یوسف بسیار زیبا و مثال زدنی است؛ چرا که او برای رسیدن به یوسف از همه چیز خود گذشت. ما نیز باید در راه رسیدن به یوسف زهرا سلام الله علیها از همه چیز خود بگذریم؛ اما نه فقط برای رسیدن به جمال زیبای او بلکه برای پیوند روحی و معنوی با تک گل زیبای هستی؛مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف.

این کتاب توسط  انتشارات یاران مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف منتشر شده که تاکنون 10 مرتبه به چاپ رسیده است و از کتابهای پرفروش مهدویت در سطح کشور می باشد.

 

علاقه مندان براي خريد کتب فوق مي توانند عبارت "کتب مهدویت" را به سامانه 30006000700020 پيامک کنند تا با آنها تماس گرفته شود.

منبع : وب سایت یاران مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

تگ ها:

ارسال نظرات

نام و نام خانوادگی
متن نظر

شما اینجا هستید