آخرین مطالب
 • امام صادق علیه السلام فرمود: هر كس دوست دارد از اصحاب قائم باشد، بايد انتظار بكشد با پرهيزكاري و اخلاق نيك رفتار نمايد در حالي كه منتظر باشد (مكيال المكارم ج2ص151)
 • امام صادق علیه السلام فرمود: « مردم امام خود را نيابند . امام در موسم حج حاضر شود و آنها او را مي‌بيند ولي آنها او را نمي‌بينند.» (كتاب كافي ج2 ص 146)
 • امام عسكری علیه السلام فرمود: «شيعيان ما در يك غم و اندوه دائم به سر مي‌برند تا زماني كه فرزندم كه پيامبر اسلام نويد ظهورش را داده ظاهر شود.» (روزگار رهايي ص392)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « در آخر الزمان براي مردم روزگاري مي‌رسد كه تنها همّ و غمشان شكم آنها و شرف آنها تجملات زندگي و قبله ‌آنها زنهايشان مي‌شوند.» (روزگار رهايي ص 702)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود : « در آخر الزمان قرآن با ني و لحن و غنا خوانده مي‌شود بدون اينكه به هنگام تلاوت با خوف و خشيت پروردگار همراه باشد.» (روزگار رهايي ص797)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « او (قائم) هنگامي ظاهر مي‌شود كه كسي كه امر به معروف كند خوار شود ، و كسي كه مرتكب گناه شود مورد ستايش قرار گيرد.» (روزگار رهايي ص716)
 • امام كاظم علیه السلام فرمود: «تحقيقاً كه امر غيبت يك آزمايشي است از جانب خداي عزوجل كه خلقش را به وسيله آن آزمايش كند.» (روزگار رهايي ص 143)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) مرد را به خاطر پوشيده نگه داشتن همسرش سرزنش ميكنند.» (روزگار رهايي ص 743)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « (در نزديكي ظهور) آلات لهو و لعب در رهگذر مردم آشكارا به كار گرفته مي‌شود، مردم عبور مي‌كنند و كسي جرأت نمي كند از آن جلوگيري كند.» (روزگار رهايي ص 803)
 • رسول اكرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود: « (از علائم آخرالزمان) هنگامي است كه زنها جامه مردان را بپوشند و پوشش حيا از آنها گرفته شود.» (روزگار رهايي ص 75)
 • امام باقر علیه السلام فرمود: « هرگز هرگز فرج حاصل نشود تا آنكه به سختي غربال شويد تا ناخالصان بروند و خالصان باقي بمانند.» (الغيبه ص 206)
 • امیرالمومنین علي علیه السلام فرمود: « در انتظار فرج (قائم) باشيد و از رحمت خدا نا اميد نباشيد. » (الخصال ص 616)
 • امام صادق علیه السلام فرمود:‌ « به خدا سوگند من اگر او (مهدی) را درك مي‌كردم جانم را براي حضرت صاحب الامر فدا مي‌كردم. » (روزگار رهايي ص 425)
دانلود احادیث مهدوی
شگفتیهای عصر ظهور

نظر سنجی

کدام قسمت سایت بیشتر مورد استفاده شما قرار گرفت؟
حکمتی از قرآن
شگفتیهای عصر ظهور
معرفت نسبت به امام معصوم
رافت و مهربانی امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف
وظایف شیعیان در زمان غیبت
مطالب خواندنی
پرسش و پاسخ

آمار بازدیدکنندگان

توضیحات

از امروز باحجاب می‌شوم + عکس

بانوی تازه‌مسلمان آمریکایی از روز باحجاب شدن خود با تعبیر «روز خاص» یاد کرده است.

 

عقیقجِنی الجارودی»، بانوی تازه‌مسلمان آمریکایی، که پیش از این شجاعت ظاهر شدن با حجاب در محیط غیراسلامی زندگی خود را نداشته، از دیروز تصمیم گرفته با حجاب اسلامی بیرون بیاید.

وی در صفحۀ فیس‌بوک خود نوشته است: «امروز روز خاصی است. من در این روز، 20 ژانویۀ 2015، روسری به سر می‌کنم و ان‌شاءالله این بار قدرت و ایمان حفظ آن را خواهم داشت. الحمد لله به‌خاطر همه‌چیز. راستی! این هم همسرمه! هه‌هه!»

دوستان «جِنی» با تبریک و تشویق فراوان به استقبال این تصیم مهم او رفته‌اند. در این میان، یکی از دوستان تازه‌مسلمان «جنی» نوشته است: «من هم مثل تو باید این قدرت را پیدا کنم.»

پاسخ تازه‌مسلمان نوحجاب آمریکایی به دوست خود خواندنی است: «من فقط صبر به خرج دادم و دعا کردم؛ همین. بعدش این چند روز آخر را نشستم و فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که من کی‌ام که به خدا بی‌احترامی کنم؟ کی‌ام که از دستورش سرپیچی کنم؟ و ناگهان ترس برم داشت که بدون هیچ توجیه منطقی برای اعمالم به دروازۀ بهشت برسم.»

«جنی» در ادامه توصیه‌ای عملی هم به دوست خود کرده است: «اگر تا حالا اصلاً حجاب نداشته‌ای،پیشنهاد می‌کنم که روزی دو ساعت در خانه حجاب داشته باشد و کم‌کم این ساعت‌ها را بیشتر کن. ان‌شاءالله به دلت می‌افتد که بیرون از خانه هم باحجاب بروی

منبع : وب سایت عقیق

تگ ها:

ارسال نظرات

نام و نام خانوادگی
متن نظر

شما اینجا هستید